Zmiażdżyło mu nogę na ostrowskim dworcu

Po godzinie czwartej nad ranem doszło do krwawego wypadku na terenie ostrowskiego dworca PKP. Pociąg „Przemyślanin” relacji Przemyśl-Szczecin zmiażdżył nogę młodemu mężczyźnie. Według relacji świadka, pasażer miał się zatoczyć pod pociąg. Nieoficjalnie wiemy, że miał niewiele ponad 20 lat i ważył około 120 kilogramów. Poszkodowany ma zmiażdżoną jedną nogę w stawie skokowym. W oczekiwaniu na karetkę pogotowia, przeniesiono go do holu, gdzie pozostała po nim plama krwi. Pociąg przez wypadek ma 100 minutowe opóźnienie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.