Strażacy weszli przez okno. Leżała tam kobieta

Chwilę po godzinie 11 służby ratunkowe zostały wezwabwgo do jednego z mieszkań. Lokatorka nie była widziana od kilku dni.

Jedna z kobiet nawiązała kontakt słowny ze starszą kobietą i dowiedziała się, że poszkodowana nie może wstać.

Na miejsce przyjechał zastęp straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja. Niestety drzwi wejściowe do mieszkania przy ulicy Zielonej w Ostrowie Wielkopolskim były wyjątkowo zamknięte, ale na szczęście było otwarte okno na trzeciej kondygnacji.

Strażacy ustawili drabinę i jeden z nich wszedł do mieszkania. Potwierdził obecność leżącej kobiety i zapewnił, że za chwilę zostanie jej udzielona pomoc. Otworzył drzwi wejściowe co umożliwiło wejście służbom ratunkowym.

Około 72-letnia pacjentka została zabrana do szpitala.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.