Córka lekarza wjechała w samochód. Pacjenci musieli poczekać (ZDJĘCIA)

We wtorek rano młoda kobieta jadąc Toyotą ulicą Wodną w Ostrowie Wielkopolskim źle oceniła odległość od zaparkowanego Audi i uderzyła w jego narożnik.

Pierwotnie osoba zgłaszająca podejrzewała, że sprawczyni może być nietrzeźwa, ale ta informacja nie potwierdziła się. Była to najzwyklejsza kolizja.

Na miejscu pojawił się ojciec młodej kobiety, zawodowo lekarz, który bardzo zatrwożył się sytuacją, która spotkała jego córkę i postanowił do końca ją wspierać, prosząc pacjentów, którzy czekali w kolejce o cierpliwość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.