Około godziny 17.45 doszło do groźnie wyglądającego wypadku przed komendą policji na skrzyżowaniu ulic Odolanowskiej oraz Gorzyckiej w Ostrowie Wielkopolskim. W zdarzeniu brał udział motocykl oraz samochód osobowy.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że na ulicy Odolanowskiej stworzył się kotek spowodowany zamkniętym wcześniej przejazdem kolejowym. Mężczyzna jadący Hondą CBR 600 jechał ulicą Odolanowską i wyprzedzał ciąg pojazdów.
Ulicą Gorzycką na wprost wyjeżdżał na zielonym świetle Dodge. Ale niewykluczone, że zanim pokonał skrzyżowanie mogło zmienić się światło z zielonego na czerwone.
Motocyklista trafił do karetki. Był przytomny.





