Ktoś wzywał pomocy w hotelu? Były ślady krwi i narkotyk

W niedzielę oficer dyżurny otrzymał informację, że w hotelu przy ul. Raszkowskiej w Ostrowie Wlkp. ma miejsce awantura. Zdaniem niektórych klientów ktoś wzywa pomocy. Na miejscu policjanci z dwóch radiowozów nie potwierdzili zgłoszenia. Na miejscu jednak znajdywały się plamy krwi i marihuana.

Jedna z osób przebywających na terenie hotelu wskazała miejsce, gdzie zauważyła woreczek z zawartością suszu roślinnego, z podejrzeniem, że może być to marihuana. Woreczek został zabezpieczony, celem przeprowadzenia badań. Na miejscu interwencji nie zabezpieczono innych śladów mogących mieć związek ze zdarzeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.