Młodzież piła w mieszkaniu. Interweniowały służby

W ubiegłą niedzielę policjanci ostrowskiej komendy otrzymali informację, że w jednym z mieszkań w bloku przy skrzyżowaniu ulic 60 Pułku Piechoty/Konopnickiej w Ostrowie Wlkp. przebywają małoletnie osoby, a w mieszkaniu spożywany jest alkohol.

Policjanci pojechali we wskazane miejsce. Z uwagi, że nikt nie otworzył drzwi na miejsce została wezwana Straż Pożarna. Na wezwanie mundurowych osoby przebywające w mieszkaniu otworzyły drzwi. Funkcjonariusze ustalili, że w mieszkaniu przebywało 5 osób, w tym dwie małoletnie dziewczyny, jedna z nich została zabrana do szpitala. Policjanci przeprowadzają czynności wyjaśniające, kto udostępnił lub mógł nakłaniać osoby małoletnie do spożywania alkoholu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.