Zderzenie Mercedesa z lokomotywą

Po godzinie 10.00 doszło do zderzenia Mercedesa z lokomotywą. Autem podróżowała kobieta, która opuściła pojazd o własnych siłach. Została zabrana karetką do szpitala. Przejazd przy Grudzielcu Nowym jest niestrzeżony. 

Jak powiedzieli świadkowie, najpierw przejeżdżał pociąg towarowy. Kiedy on zjechał z przejazdu, 66-letnia kobieta z Mercedesa wjechała na torowisko. Drugim torem jechała lokomotywą, która uderzyła w tylny narożnik od strony pasażera. Auto po wpadnięciu do rowu zatrzymało się na boku. Kobieta wyszła tyłem przez rozszarpaną karoserię.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.