Policyjny baner w nowym miejscu

Ostatnia kondygnacja komendy powiatowej policji w Ostrowie Wlkp. została wybrana na nową lokalizację jubileuszowego banera. Wcześniej przez tydzień był powieszony na froncie ostrowskiego Ratusza. Jego powieszenie zbiegło się w czasie z obecnością patroli policji zapobiegających aktom wandalizmu właśnie na Rynku.

Wydaje się, że teraz baner jest poza zasięgiem jakichkolwiek wandali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.