Nie żyje kobieta. Zmarła na komendzie policji
Do niespodziewanej śmierci doszło podczas przebywania na terenie komendy policji w Ostrowie Wielkopolskim. 50-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego trafiła tam po zatrzymaniu przez funkcjonariuszy.
[...]








