Z dwojgiem dzieci wjechała na czerwonym

Wczesnym popołudniem kobieta jadąc z dwojgiem dzieci w wieku około 10 lat spowodowała kolizję z dwoma innymi samochodami. Sprawczyni w volkswagenie wyjeżdżała ulicą Limanowskiego od strony szpitala.

Po wjechaniu na czerwonym świetle została uderzona przez dwie skody. W całym zdarzeniu ucierpiały tylko pojazdy, a nikomu z jadących nic się nie stało.

Kobieta w wieku około 40 lat przyznała policjantowi, że widziała czerwone światło, ale zamyśliła się. Wszystko to tuż przed wyjazdem na wakacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.