Farba zalała wnętrze auta po kolizji

O sporym pechu może mówić kierowca Matiza. Najpierw nie zdążył wyhamować, co spowodowało zniszczenie przodu auta. Jakby tego było mało, rozlała się biała farba przewożona w plastikowym wiaderku.

Do szpitala przewieziono jedna kobietę. Polonez owi urwał się tylny zderzak.

Do zdarzenia doszło po godzinie 14.00 na ul. Konopnickiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.