23-latka nieokiełznała VW Polo na obwodnicy Ostrowa

Przed godziną 15.00 na obwodnicy Ostrowa doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego zakleszczona była kierująca osobówką.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego jechała Volkswagenem POLO obwodnicą Ostrowa Wlkp. Pomiędzy wiaduktem nad ul. Grabowską, a węzłem przy galerii, na łuku drogi straciła panowanie nad autem i z impetem wjechała do głębokiego rowu.

Do uwolnienia kobiety, strażacy użyli sprzętu hydraulicznego. W aucie znajdował się dziecięcy fotelik, ale na szczęście kobieta podróżowała samotnie.

Kobieta uskarżała się na ból lewego barku. Była przytomna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.