Włamali się do DINO. Trwa obława

Około godziny 4.00 ostrowscy policjanci otrzymali informację o włamaniu do marketu DINO w miejscowości Strzyżew Kolonia. Kiedy patrol policji nadjeżdżał od strony Westrzy, samochód jadący z przeciwka zjechał na prawe pobocze i wjechał do przydrożnego rowu. Dwóch mężczyzn wybiegło z auta i uciekli do otaczającego ich lasu.

Policjanci natychmiast rozpoczęli czynności zmierzające do zatrzymania podejrzanych. Użyto psa tropiącego. Akcję utrudniała gęsta roślinność. W markecie próbowano wybić szybę. Gdy to się nie udało, sprawcy wyłamali zamek od drzwi wejściowych. Z wnętrza skradli papierosy oraz duże butelki whisky. Łup został odnaleziony w porzuconym aucie, którym jest Volkswagen Passat kombi.

Auto miało zdjęte tablice rejestracyjne oraz pozaklejane taśmą napisy identyfikujące markę auta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.