Kupił auto, nie miał prawka. Na drugi dzień zostało rozbite

Młody wiekiem właściciel niedługo nacieszył się Hondą, którą nabył dzień wcześniej w Ostrzeszowie. W pełni cieszyć się nią nie mógł, gdyż nie posiadał jeszcze prawa jazdy. Dlatego do motoryzacyjnej konsumpcji nowego nabytku zaprosił kolegów z czego jeden miał uprawnienia do kierowania autem. I to właśnie on wjechał w tył Fiata Punto przed przejściem dla pieszych przy Prokuraturze Okręgowej w Ostrowie Wlkp.

Do zdarzenia doszło w środę ok. godziny 18.00. Fiatem podróżował mężczyzna wraz z kilkuletnim synem. Ojciec uskarżał się na silny ból kręgosłupa szyjnego. Po czynnościach formalnych zamierzał udać się do szpitala na stosowne badania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.