Dwa śmiertelne potrącenia w Ostrowie

W ostatnich dniach doszło do dwóch śmiertelnych potrąceń. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku kierowcy byli trzeźwi, jechali prostą drogą i nie należeli do grupy kierowców – młodzi/gniewni.

W piątek o godzinie 9:20 na ulicy Radłowskiej w Ostrowie Wlkp. samochód Renault Clio, kierowany przez 77-letniego mężczyznę, potrącił 83-latka. Poszkodowany w stanie ciężkim, z urazem wielonarządowym trafił do ostrowskiego szpitala, gdzie pomimo zabiegów lekarzy zmarł.

W niedzielę natomiast 34-letni mężczyzna kierując Renault Scenic jechał ulicą Wojska Polskiego. Podróżował wraz z żoną i dzieckiem. Coś musiało odwrócić jego uwagę, ponieważ nie zauważył, że przez przejście dla pieszych idzie 81-letnia kobieta. Piesza zdążyła już wejść na połowę drugiego pasa i to właśnie tam doszło do potrącenia. Kobietę zabrano na sygnale do szpitala, jednak zmarła już na SOR-ze.

Kierowcy w obydwóch przypadkach byli trzeźwi, podróżowali przy doskonałej widoczności, ale coś odwróciło ich uwagę. Teraz mają na sumieniu śmierć niewinnych ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.