Ruszyły światła – Kaliska/Harcerska/Powst. Wlkp.

W końcu uruchomiono sygnalizację świetlną przy skrzyżowaniu ulic Kaliska/Harcerska/Powstańców Wielkopolskich. Po wielu tygodniach oczekiwania aż zakład energetyczny podłączony prąd, a później Miejski Zarząd Dróg uruchomi program, kierowcy doczekali się świateł w tym newralgicznym miejscu.

Ostrowscy kierowcy wiedzą jak trudno jest wyjechać w godzinach szczytu z ul. Harcerskiej lub skręcić w lewo w Kaliską jadąc Powstańców Wielkopolskich. Teraz ma się to poprawić dzięki zamontowanym światłom.

O poprawę ruchu prosi się również skrzyżowanie ulic Raszkowska/Konopnickiej, ale dyrektor MZD Marcin Wieruchowski twierdzi, że nie zna rozwiązania tego problemu. Może pora zasięgnąć opinii fachowców, którzy wymyślą odpowiedni układ ruchu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.