Mężczyzna wypadł z autobusu

Tydzień temu w piątek doszło do nietypowego zdarzenia. Około 80-letni mężczyzna wypadł z autobusu MZK. Doznał poważnego urazu ortopedycznego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że autobus MZK linii nr 8 podjechał na przystanek przy ul. Kaliskiej w Ostrowie Wlkp. Gdy większość pasażerów wysiadła, kierowca zaczął zamykać drzwi. Najprawdopodobniej nie dostrzegł, że ostatnimi drzwiami wychodzi jeszcze mężczyzna w podeszłym wieku. Najprawdopodobniej zamykające się drzwi „wypchnęły” pasażera. Niestety upadł na tyle nieszczęśliwie, że złamał sobie kość wchodzącą z uda do miednicy. Nie trzeba chyba przypominać, że w tym wieku kości nie goją się tak jak u osoby młodej.

Kierowca autobusu był trzeźwy. Zainstalowany na pokładzie autobusu monitoring nie ujął samego zdarzenia. Policja próbuje ustalić ostateczną wersję zdarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.