Drzewo spadło na auto jadące przez las

Śnieżyca i porywisty wiatr zaatakowały południową wielkopolskę w poniedziałkowy poranek. Skutkiem było przewrócenie się drzewa na drogę pomiędzy Topolą Małą, a Tarchałami. Nieszczęśliwie spadło na przód Mercedesa. Obrażenia odniosła kobieta prowadząca pojazd. Pasażerowi nic się nie stało. Oboje są mieszkańcami gminy Sośnie. Kobietę zabrało pogotowie do szpitala.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.