Kobieta wjechała w latarnię przy galerii

Podczas opadu deszczu drogi zrobiły się śliskie. Kobieta w średnim wieku kierując  Volkswagenem Golfem jechała od strony galerii Ostrovia. Na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na lewo, gdzie uderzyła w latarnię, łamiąc ją u podstawy. Górna część również się oderwała i spadła na chodnik. 

Kobieta po zdarzeniu uskarżała się na ból barku. Na miejsce zadysponowano karetkę, straż pożarną oraz policję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.