Motocyklista wyłożył się na prostej drodze

22-letni motocyklista przewrócił się na prostym odcinku ulicy Konopnickiej, niedaleko ul. Raszkowskiej w Ostrowie Wlkp. Zdaniem jednego ze świadków, miał wykonywać tzn. ostre skręcanie lewo-prawo służące do sprawdzenia przyczepności/rozgrzania opon. Młody kierowca nie opanował maszyny i przewrócił się na bok. Choć motocykl ma uszkodzenia na prawym boku, to motocyklista doznał urazu lewej ręki. Zostanie mu prześwietlona w szpitalu w celu stwierdzenia ewentualnego złamania/pęknięcia kości.

Sam poszkodowany czuje się dobrze. I choć pozostaje na obserwacji w szpitalu, zdiagnozowano u niego pęknięcie lewej ręki. Jak sam twierdzi, stracił panowanie nad motocyklem po wjechaniu na studzienkę lub inne nierówności.

poszkodowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.