Bieg Tropem Wilczym 2018

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” odbył się w niedzielę na terenie Piasków-Szczygliczka. Bieg na dystansie 1963 metrów zgromadził 230 zawodników. Wbrew normalnym zasadom na zawodach, nie chodziło w tym biegu o rywalizację, a jedynie o upamiętnienie żołnierzy wyklętych. Dla każdego uczestnika przygotowano pamiątkowy medal.

Pół godziny później odbył się bieg na dystansie 8 kilometrów. Stanęło na starcie 50 biegaczy. Zwycięzcą był Grzegorz Rogala, a kolejne miejsca zdobyli Błażej Kaniewski oraz Mateusz Grajek. Najlepszą wśród kobiet były Monika Szczepanek, Dorota Migaj oraz Izabela Rachwał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.