Zderzenie we Franklinowie. Było ślisko

W środę po godzinie 8 rano doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Kierowca Opla Vectry zjeżdżając z węzła Franklinów stracił panowanie nad samochodem i zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w Renault Lagunę. Kierowcę z Opla, z uwagi na odczuwany ból w klatce piersiowej, zabrano do szpitala.

Na miejsce zadysponowano dwie jednostki straży pożarnej, policję oraz jedną karetkę. Drogi powiatu ostrowskiego miejscami były śliskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.