Zginął 23-latek w wypadku pod Odolanowem

Wieczorem na drodze Odolanów-Sulmierzyce doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku. Po godzinie 20:40, 100 metrów przed powiatem ostrowskim, samochód Peugeot 206 zjechał na przeciwny pas drogi, tam zjechał na pobocze, przeleciał przez rów, a następnie ściął drzewo na dwóch wysokościach. W środku znajdował się 23-letni mężczyzna. Zginął na miejscu.

Według oficjalnych informacji, 23-letni mieszkaniec Sulmierzyc, pochodzący z województwa dolnośląskiego wziął kluczyki do auta, mimo iż nie posiadał prawa jazdy. Chwilę później jechał z bardzo dużą prędkością w miejscu, gdzie jest ograniczenie prędkości do 70 km/h.

Bezpośrednio po wypadku kierowca auta był zakleszczony w jego wnętrzu. Dzięki strażakom udało się dostać do poszkodowanego. Jednak przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.
Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.