(Nie) pierwszy wypadek na obwodnicy Ostrowa Wlkp.

Po godzinie 21:00 na obwodnicy Ostrowa Wlkp. – drugi odcinek – doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierowca Audi z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad samochodem. Auto gwałtownie uderzyło w barierki rozdzielające jezdnie, a następnie zatrzymało się na prawym poboczu.

Pomimo dużych uszkodzeń auta, żadna z dwóch osób nim podróżujących nie ucierpiała. Na miejsce wysłano jednostkę OSP Przygodzice do posprzątania porozrzucanych elementów samochodu i zneutralizowania wylanych płynów eksploatacyjnych.

Jak się okazało, był to już drugi incydent drogowy na nowym odcinku obwodnicy Ostrowa Wlkp. Do poprzedniego doszło ponad tydzień wcześniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.