Zderzenie Toyoty i Peugeota przy Przepompowni (ZDJĘCIA)

Kwadrans po godzinie 19.00 doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Raszkowskiej Dworcowej i alei Słowackiego w Ostrowie Wielkopolskim. W zdarzeniu brały udział dwa auta osobowe.

Kierująca Toyotą jechała  od strony Rynku. Auta przed nią zaczęły jechać w prawo na warunkowej strzałce. Kobieta pojechała jednak na wprost.

Wtedy aleją Słowackiego jechały dwie kobiety Peugeotem, które wracały z pracy. Na miejsce wysłano straż pożarną, policję oraz pogotowie ratunkowe. Kierująca Peugeotem uskarżała się na ból głowy i dlatego została zabrana do szpitala.

Trwają utrudnienia na skrzyżowaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.