Kwadrans po godzinie 19.00 doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Raszkowskiej Dworcowej i alei Słowackiego w Ostrowie Wielkopolskim. W zdarzeniu brały udział dwa auta osobowe.
Kierująca Toyotą jechała od strony Rynku. Auta przed nią zaczęły jechać w prawo na warunkowej strzałce. Kobieta pojechała jednak na wprost.
Wtedy aleją Słowackiego jechały dwie kobiety Peugeotem, które wracały z pracy. Na miejsce wysłano straż pożarną, policję oraz pogotowie ratunkowe. Kierująca Peugeotem uskarżała się na ból głowy i dlatego została zabrana do szpitala.
Trwają utrudnienia na skrzyżowaniu.






