Dostawca jedzenia skasował 2 auta (ZDJĘCIA)

Około godziny 16.00 doszło do zderzenia dwóch aut osobowych na skrzyżowaniu ulic Raszkowska oraz Dworcowa w Ostrowie Wielkopolskim. Kierowca Audi, około 18-20-letni mężczyzna, jechał od strony kościoła p.w. św. Antoniego w kierunku Dworcowej. Skręcając w lewo wymusił pierwszeństwo na Citroenie C3 jadącym od strony wiaduktu krotoszyńskiego.

Citroenem kierowała kobieta w średnim wieku, która podjęła awaryjne hamowanie i próbę skrętu. Młody kierowca Audi – dostawca jedzenia – jechał jakby miał pierwszeństwo. To on został uznany sprawcą kolizji. Na miejsce wezwano zastęp straży pożarnej do uprzątnięcia pozostałości. Nikt nie został ranny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.