Rozpylił gaz w bloku. Pochodzi ze wschodu

W piątkowy wieczór doszło do interwencji służb ratowniczych. Powodem była wyczuwalna nieprzyjemna woń na jednej z klatek schodowych w bloku przy ulicy Konopnickiej 53 w Ostrowie Wielkopolskim. Na miejsce zadysponowano policję oraz straż pożarną.

Przeprowadzono ewakuację mieszkańców. Relacja sąsiadów wskazywała, że do rozpylenia substancji doszło w mieszkaniu, w którym przebywają imigranci z Ukrainy. Policja spisała osoby mogące mieć związek ze zdarzeniem, ale bezpośrednio po nim nikogo nie zatrzymała.

Według relacji pani rzecznik policji, trwa nadal postępowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.