Ojciec z synem dali ostro w palnik

W niedziele po godzinie 14 policja otrzymała zgłoszenie o samochodzie, którego kierowca może być nietrzeźwy. Patrol dojeżdżający w rejon zgłoszenia zauważył taki samochód przed sklepem.

W pewnym momencie podeszło do niego dwóch mężczyzn – ojciec i syn. Obaj twierdzili, że żaden z nich nie kierował. Ale z dużym prawdopodobieństwem jeden rozmija się z prawdą. Mężczyźni urodzili się kolejno w 1972 i 1996 roku.

Policja nie uzyskała dostępu do nagrania z monitoringu w chwili interwencji, dlatego zatrzymano obu panów. Młodszy mężczyzna wydmuchał prawie 4 promile! Starszy „raptem” dwa.

Starszy mężczyzna miał już wcześniej zabrane prawo jazdy.

Policja swoimi sposobami ustali, który mężczyzna faktycznie prowadził alfę Romeo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.