Rozbił się na obwodnicy Ostrowa

W sobotni poranek, tuż przed godziną 6:00, na obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego doszło do kolizji drogowej. Pojazd marki Mercedes Sprinter, poruszający się od strony Ronda Strugi w kierunku Poznania, uderzył w barierę energochłonną na wysokości miejscowości Smardów.

Na miejsce natychmiast zadysponowano służby ratunkowe. W akcji uczestniczyli funkcjonariusze policji, strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Ostrowie Wielkopolskim oraz druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wysocku Wielkim.

Jak ustalili policjanci, kierujący pojazdem był trzeźwy. Mężczyzna pochodzi z powiatu kaliskiego. Na szczęście, w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń.

Okoliczności kolizji będą wyjaśniane przez policję. Na czas działań służb ratunkowych ruch na obwodnicy był chwilowo utrudniony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.