Kilka radiowozów w akcji o 23.00. Wiemy co się stało

Tuż przed godziną 23.00 dyżurny policji w Ostrowie Wielkopolskim zadysponował kilka radiowozów policji do zgłoszenia, z którego wynikało, że mężczyzna wtargnął do jednego z domów i ma ze sobą niebezpieczne narzędzie.

Ponieważ zdrowie i życie ludzkie było zagrożone, skierowano tam kilka patroli na sygnałach. W domu przy ulicy Leśnej w Masanowie (gm. Sieroszewice) okazało się, że żadnego włamania ani większego zagrożenia nie ma. Po prostu doszło do nieporozumienia pomiędzy dwoma mężczyznami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.