Wypadek w Ostrowie. Dwie osoby na motocyklu poszkodowane

Chwilę przed godziną 18 doszło do wypadku na ulicy Traugutta w pobliżu skrzyżowania z ulicą Poniatowskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Dwóch mężczyzn jechało motocyklem BENYCO BR125 w stronę ulicy Krotoszyńskiej. Z chodnika po lewej stronie rozpoczęła manewr zawracania kobieta kierując renault scenic. Nie dostrzegła motocykla i doprowadziła do wypadku. Nastolatek doznał co najmniej złamania nogi. Stan dorosłego mężczyzny był lepszy.

Policja ustala dokładne okoliczności zdarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.