Pełno straży na stacji paliw przy McDonald’s

Około godziny 20 powiadomiono straż pożarną o wycieku paliwa na stacji paliw zlokalizowane przy McDonald’s w Ostrowie Wielkopolskim.

Po dojeździe potwierdzono dużą plamę ropy, która wydostał się z busa. Pojazd ten miał uszkodzony zbiornik paliwa. Na szczęście nie doszło do zapłonu ropy.

Po uszkodzony pojazd przyjechała pomoc drogowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.