Pijany kierowca miał 3 promile!

Ostrowscy policjanci otrzymali informację o kierowcy samochodu osobowego będącego najprawdopodobniej w stanie nietrzeźwości. Pierwszy patrol zaczaił się przy drodze krajowej nr 11 na skrzyżowaniu Dębnica/Chynowa. Kierowca Citroena nie zatrzymał się na sygnały dawane przez pierwszy patrol. Gdy podejrzany dojechał na wysokość Górecznika, wtedy doszło do zatrzymania osobówki przez dwa policyjne radiowozy.

W środku znajdowało się trzech mężczyzn w ubraniach roboczych. Przed siedzeniem pasażera leżała butelka wódki, natomiast z tyłu butelka po piwie. Wszyscy panowie nie wyglądali trzeźwo. Dwóch z nich nawet się awanturowało. Ostatecznie kierowca wydmuchał 3 promile alkoholu.

Okazało się, że miał nawet zabrane uprawnienia do kierowania pojazdem. Na tym podróż robotników się zakończyła. Policjanci dla bezpieczeństwa własnego i przejeżdżających aut, założyli mężczyznom kajdanki.

Jeden z pasażerów przyznał, że dosiadł się do samochodu niedawno. Samochód był na dolnośląskich rejestracjach co może sugerować, że bardzo ryzykowna jazda trwała dłuższy czas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.