Ofiara na torach. Potrącenie przez pociąg

Po godzinie 19 doszło do potrącenia człowieka przez pociąg. Pociąg relacji Warszawa – Poznań, po wyjechaniu z Ostrowa uderzył w człowieka na wysokości miejscowości Biniew, Franklinów.

Pasażerowie pociągu przeszli do kolejnego pociągu. Policja została powiadomiona po godzinie od zdarzenia. Trwa ustalanie tożsamości ofiary.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.