Przyjechali do ostrowskiej galerii. Problem z pierwszeństwem

W sobotę do ostrowskiej galerii przyjechali mieszkańcy Kalisza oraz Krotoszyna. To właśnie przedstawiciele tych dwóch miast zderzyli się na jednym ze skrzyżowań na problematyczny parkingu.

Kierowca seata wjeżdżał nowym skrótem w kierunku wejścia do galerii. Z jego prawej strony jechał opel, który po przyjęciu uderzenia obrócił się i uderzył rykoszetem w trzeci zaparkowany pojazd.

Do szpitala pojechała kierująca opla, a na miejsce wezwano strażaków do neutralizacji wycieku.

Przypominamy, że na wszystkich skrzyżowaniach obowiązuje zasada prawej ręki, ponieważ od początku zaoszczędzono na pionowych znakach co skutkowało wieloma kolizjami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.