Taksówkarz wjechał pomimo STOP-u. Dwie osoby ranne

Najprawdopodobniej roztargnienie przyczyniło się do wypadku. Kierowca taksówki jadąc ulicą Okólną nie dostrzegł znaku STOP i wjechał na skrzyżowanie z ulicą Kordeckiego w Ostrowie Wielkopolskim. Na miejsce wysłano dwie karetki pogotowia ratunkowego, straż pożarną oraz policję.

Kierowca mercedesa wiózł na tylnej kanapie pasażera. Ponieważ uderzenie było z boku, pasażer uderzył głową w boczną szybę i rozbił ją. Pokaleczył się od szkła i doznał urazu głowy. Sprawcy nic się nie stało. Na ogólne bóle uskarżał się kierowca seata, który jechał ulicą Kordeckiego od strony Urzędu Skarbowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.