Ciężarówka obróciła się o 180 stopni. Znamy przyczynę

Kierowca samochodu ciężarowego dojeżdżał do końca obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego. Przed węzłem Ostrów Północ wpadł w kłopoty.

Kierowca z małopolskiego twierdził, że „wiatr wiał” i to spowodowało, że pojazd zjechał na pobocze. Wtedy wpadł w poślizg, co spowodowało że cały zestaw obrócił się o 180 stopni, parkując na wysepce pomiędzy jezdniami. Po drodze skasował kilka słupków infrastruktury drogowej.

Na miejscu pojawiła się policja, która obsłużyła kolizję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.