Sygnalizator runął na chodnik

Przechodzący nad Polską Orkan Barbara nie przysporzył zbyt wiele pracy ostrowskim służbom z terenu powiatu ostrowskiego. Poza 6 wyjazdami, głównie do powalonych konarów/drzew, było też jedno zdarzenie w centrum Ostrowa Wlkp. Wiatr przewrócił sygnalizator świetlny przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego/Ledóchowskiego. Szczęśliwie nikt obok nie przechodził.

Okazuje się, że sygnalizatory świetlne przy głównych skrzyżowaniach wymagają natychmiastowego przeglądu, ponieważ stanowią bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia mieszkańców. To dziwne, że nikt wcześniej nie zainteresował się skorodowaną podstawą jednego z sygnalizatorów. Zapewne inne też będą w podobnym stanie, bo skoro tym w centrum miasta nikt się nie zainteresował, to innymi tym bardziej. Ostrowska policja zabezpieczyła teren do czasu przyjazdu pracownika służby drogowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.