Pijana nastolatka uszkodziła 3 samochody pod dyskoteką

Zabawa taneczna w I Święto Bożego Narodzenia musiała mocno uderzyć nastoletniej dziewczynie do głowy. Skutkiem było uszkodzenie trzech samochodów na parkingu przy dyskotece w Czekanowie.

Młoda kierująca postanowiła zrobić sobie przerwę w czasie imprezy. Wsiadła do Volkswagena Golfa i uszkodziła trzy zaparkowane obok samochody. Dziewczyna była wyraźnie pijana.

Tym razem skończyło się na przetarciach i braku obrażeń u osób postronnych. Może jednak niepokoić słowa wypowiadane przez mężczyznę od jednego z aut, że chciał się z nią dogadać, by nie wzywać policji. Prawdopodobnie nie dotarło do chłopaka, że równie dobrze mogło kogoś potrącić kawałek dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.