Agresor z nożem w szpitalu

Chwile grozy przeżył personel interny w ostrowskim szpitalu, kiedy jeden z pacjentów zaczął grozić nożem. Wcześniej był przypięty pasami do łóżka.

Na miejsce wysłano dwa patrole policji. Agresora udało się obezwładnić i ponownie przywiązać do łóżka. Okazuje się, że mężczyzna wpadł w „delirkę” (stan po odstawieniu alkoholu po dłuższym piciu).

Ze wstępnych ustaleń wynika, że pacjent w niewiadomy sposób wszedł w posiadanie noża i przeciął je. Kiedy podchodził do niego personel groził użyciem noża. Trwa ustalanie dokładnego przebiegu.

Na szczęście nikt nie ucierpiał.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.