Wjechała w taksówkę. Pasażerowie jechali na imprezę

Tuż przed godziną 19 doszło do zderzenia dwóch aut osobowych na skrzyżowaniu ulic Reymonta oraz Kr. Jadwigi w Ostrowie Wielkopolskim. Na miejsce wysłano straż pożarną oraz policję.

Kobieta w średnim wieku kierując fordem jechała ulicą Kr. Jadwigi w kierunku centrum. Nie ustąpiła pierwszeństwa i uderzyła w bok mercedesa-taksówki. Wewnątrz byli pasażerowie, którzy zmierzali na imprezę. Na szczęście nie odnieśli obrażeń ciała oraz szklana zawartość torebek podarunkowych nie rozbiła się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.