Młoda w BMW skasowała 2 auta i płot

W środę około godziny 17.30 doszło do wypadku dwóch aut osobowych. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Kobieta w młodym wieku kierując BMW jechała ulicą Poniatowskiego w stronę centrum Ostrowa Wielkopolskiego. Wymusiła pierwszeństwo na fiacie Punto, którym kierował mężczyzna w starszym wieku.

BMW zatrzymało się na ogrodzeniu pobliskiej posesji. Fiat ściął znak drogowy. Oboje kierujący opuścili pojazdy i uskarżali się na bóle. W fiacie nie wystrzeliła przednia poduszka, chociaż odpaliła się boczna od strony pasażera.

Na miejscu była jedna karetka, dwie straże pożarne oraz policja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.