Motocykliści zakończyli sezon (ZDJĘCIA + WIDEO)

Motocykliście nie tylko z Ostrowa Wielkopolskiego, ale także z regionu wzięli udział w zakończeniu sezonu. Miłośnicy jazdy na dwóch kółkach spotkali się przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, skąd udali się na ostrowski Rynek. Tam można było podziwiać lśniące maszyny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.