Dożynki w Gorzycach Wielkich (ZDJĘCIA)

W upalny wtorek zorganizowano w Gorzycach Wielkich dożynki. Uczestnicy rozpoczęli od mszy świętej po czym w korowodzie przeszli na boisko przy remizie OSP.

Dla mieszkańców przygotowano występy lokalnych grup artystycznych. Po nich nastąpiły przemowy zgromadzonych gości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.