Pijany ze wschodu był z 2-latką. Został zatrzymany

Chwilę przed godziną 8 rano na ostrowski dworzec wjeżdżał pociąg relacji Zgorzelec – Warszawa. Wezwano policję z powodu pijanego Białorusina, który miał pod opieką 2-letnie dziecko i awanturował się.

Podjęto decyzję, że podróż mężczyzny zakończy się na stacji w Ostrowie Wielkopolskim. Ponieważ był pobudzony został zakuty w kajdanki. 2-letnią dziewczynkę przewieziono w pobliże radiowozu we wózku dziecięcym. Z pociągu wyciągnięto również bagaże.

Dalszy ciąg artykułu pod zdjęciami

Mężczyzna nie chciał dobrowolnie wsiąść do radiowozu. Był oburzony z powodu takiego traktowania go. Policjanci stwierdzili, że nie będzie przewożony w tzw. klatce tylko na fotelach w środkowej części busa. Tam również nie chciał wejść dobrowolnie. Wszystko widziała jego córka, która w pewnym momencie wybuchła płaczem.

Dwóch policjantów zabrało dziewczynkę do drugiego radiowozu. Wszyscy pojechali na komendę w celu przeprowadzenia dalszych czynności.

Białorusin wydmuchał około promil alkoholu. Przypominamy, że dziecko zawsze musi być pod opieką co najmniej jednego trzeźwego dorosłego opiekuna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.