Młodzieniec rozbił się na obwodnicy (ZDJĘCIA)

Na obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego pomiędzy galerią a wiaduktem nad ulicą Grabowską doszło do kolizji drogowej.

Młody kierowca peugeota (na POS) na łuku drogi stracił panowanie nad autem i uderzył w barierę energochłonną. Mężczyzna do czasu przyjazdu karetki przebywał wewnątrz pojazdu.

Następnie o własnych siłach przeszedł do karetki, gdzie został położony na noszach. Mężczyzna był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym.

Do zdarzenia zadysponowano także ostrowskich strażaków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.