Prawie wbiegł pod pociąg

We wtorek chwilę po godzinie 23 na ostrowskim dworcu doszło do niebezpiecznej sytuacji. Jeden z mężczyzn (w wieku około 30 lat) był mocno pobudzony. Zaczął biegać po peronie.

W pewnym momencie gdy jechał pociąg mężczyzna wyglądał jakby chciał się rzucić pod niego. Powstrzymała go ochrona dworca.

Na miejsce wysłano policję bo obezwładnienia mężczyzny i zabezpieczenia go do czasu przyjazdu karetki pogotowia ratunkowego. Po zbadaniu podjęto decyzję, że noc spędzi na policyjnym dołku.

Jest prawdopodobne, że wcześniej zażył jakieś substancje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.