Akcja służb na Kościuszki

O godzinie 9.30 mieszkańcy kamienicy zlokalizowanej na rogu ulic Kościuszki i Kopernika w Ostrowie Wielkopolskim zaalarmowali służby ratunkowe. Powodem był wydobywający się dym z jednego z mieszkań.

Sąsiedzi walili w drzwi, ale nikt im nie otworzył. Strażacy przyjechali na miejsce w siłę dwóch wozów gaśniczych, podnośnika oraz samochodu operacyjnego.

Kiedy pierwsi strażacy podbiegli do drzwi mieszkania, zaczęli w nie mocno uderzać. Już po chwili otworzył je młody mężczyzna, który poinformował, że przypiekła mu się potrawa na patelni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.