Zmarł nagle podczas pracy (ZDJĘCIA)

Wtorek rozpoczął się od dramatu na terenie jednej z firm kolejowych w Ostrowie Wielkopolskim. Przy pojeździe kolejowym technicznym zmarł 59-letni mężczyzna. Na teren firmy przy ulicy Słonecznej skierowano lekarza oraz policję. Wstępnie nic nie wskazuje na udział osób trzecich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.