Zderzenie na Al. Słowackiego z Kr. Jadwigi

O godzinie 7.45 na skrzyżowaniu Alei Słowackiego z Kr. Jadwigi w Ostrowie Wielkopolskim doszło do mocnego zderzenia dwóch aut osobowych. Jedna osoba uskarżała się na dolegliwości bólowe.

Kobieta kierowała fordem fiestą i wyjeżdżała z Kr. Jadwigi w stronę centrum. Złapała się na znaną w tym miejscu pułapkę z zieloną strzałką. Kobiecie wydawało się, że może jechać prosto, a tymczasem wjechała na czerwonym świetle i zderzyła się z kobietą kierującą citroenem picasso.

Citroen obrócił się wokół osi i ściął sygnalizator od przejścia dla pieszych. Kierująca z tego auta uskarżała się na ból głowy. Osoby jadące fordem wyszły z tego zdarzenia bez szwanku.

Na miejsce wysłano straż pożarną, karetkę pogotowia ratunkowego oraz policję. Ruch był puszczany przez ulicę Mickiewicza do Limanowskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.